28-03-2018 09:35 GÜNDEM

TECRÜBESİNE TECRÜBE KATTI DATÇALI HEMŞERİLERİNİN HİZMETİNE CAFE AÇTI!

Datça Mahallesi Kazım Yılmaz Bulvarında Ufuk İltır 'ın (25) sahibi olduğu bam­baş­ka otan­tik bir mekan " ANDIZ PATİSSERİE CAFE'' " yoğun katılımla hiz­me­te açıldı.

TECRÜBESİNE TECRÜBE KATTI DATÇALI HEMŞERİLERİNİN HİZMETİNE  CAFE AÇTI!

Ufuk İltır  ta­ra­fın­dan açı­lan iş­let­me de, her türlü kahve çe­şi­di, soğuk–sıcak içe­cek­ler, börek çe­şit­le­ri, her türlü ape­ra­tif yi­yecek çe­şit­le­ri, serpme kahvaltı ,hamur iş­le­ri, börek, çörek, pasta vs ile tat­lı­lar ko­nu­sun­da id­di­alı. Eski Datça' lı genç girişimci İltır Lise ve Üniversite eğitimini Aşçılık bölümü okuyarak mezun oldu. Aldığı eğitim sonrası  4 yıl İstanbul'da 5 yıldızlı otellerde ,1 yılda Belçika,Fransa ve İtalya' da ünlü mekanlarda uygulamalı olarak' da  tecrübesine tecrübe katıp  Datçalı hemşerilerine en iyi lezzeti en iyi hizmeti sunabilmek adına '' Andız Patisserie Cafe '' yi  hizmete açtı.
De­ği­şik kahve çe­şit­le­ri, serp­me ve açık kah­val­tı­nın ol­du­ğu me­kan­da ape­ra­tif ve tatlı tür­le­ri­nin özel ol­du­ğu­nu be­lir­ten İşlet­me Sa­hi­bi İltır , Datça'da eksik olduğunu hissettiğim pastane kültürüne, aldığım eğitimlere dayanarak ,Datça'da iyi bir şeyler yapmak istedim.İnsanların sağlığı bizim için çok önemli elimizden geldiğince yöresel ürünler kullanıp hem sağlıklı hem Datça Esnafımızın üretimine katkı sağlamak amacımız.Kah­val­tı­mız özel, tat­lı­la­rı­mız mut­la­ka tat­ma­ya değer. Kahve çe­şit­le­ri ile nezih, sakin ve hu­zur­lu bir or­tam­da hal­kı­mı­za hiz­met ve­re­ce­ğiz, ''Andız Patisserie Cafe " her yaş­tan in­sa­na din­len­me, eğ­len­me, hoş­ça ­va­kit ge­çir­mek için nezih bir or­tam.  Haftanın 7günü hizmet vermekteyiz .Özel tat­la­rı­mı­zı de­ne­me­le­ri için tüm Datçalı hemşerilerimi  davet edi­yo­rum. Ayrıca Da­ve­ti­mi­zi geri çe­vir­me­ye­rek açı­lı­şa ka­tı­lan tüm eş, dost, hısım ak­ra­ba, ar­ka­daş ve dost­la­rı­mı­za te­şek­kü­rü bir borç bi­li­yo­rum" dedi.         (Sebiha ARSLAN)


Bu haber 1860 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer