01-01-1970 03:00 SPOR

İLÇEMİZDE GELENEKSEL VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

İlçemizde genç­le­ri kötü alış­kan­lık­lar­dan kur­ta­rıp spora yön­len­dir­mek ama­cıy­la baş­la­tı­lan ve ge­le­nek­sel hale ge­ti­ri­len İlçemiz Kent Kon­se­yi Vo­ley­bol Tur­nu­va­sı baş­la­dı.

İLÇEMİZDE GELENEKSEL  VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

İlçemiz Kent Kon­se­yi ta­ra­fın­dan dü­zen­le­nen Ge­le­nek­sel Vo­ley­bol Tur­nu­va­sı Ve­te­rans­por ile Nik­fer İddia ta­kım­la­rı ara­sın­da oy­na­nan maç ile baş­la­dı. 

Ve­te­rans­por kar­şı­laş­ma­dan 3-0'lık net bir skor­la galip ay­rıl­dı. Günün ikin­ci maçı son şam­pi­yon Eme­ciks­por ile bu yıl ilk defa tur­nu­va­ya ka­tı­lan Tu­run­cu Kan­gu­ru­lar ara­sın­da oy­nan­dı. Eme­ciks­por kar­şı­laş­ma­dan 3-0 galip ay­rıl­dı.İlçemiz Kent Kon­se­yi Genç­lik ve Spor Ça­lış­ma Gru­bun­ca or­ga­ni­ze edi­len tur­nu­va­ya bu yıl 8 takım ka­tı­lı­yor. 
Tek dev­re­li lig usu­lü­ne göre ya­pı­la­cak olan tur­nu­va ilk dörde kalan ta­kım­la­rın bir üst tura çı­ka­ca­ğı ve ta­kım­la­rın bir­bir­le­riy­le ele­mi­nas­yon sis­te­mi­ne göre eş­le­şe­rek devam edecek. 
Mü­sa­ba­ka­lar Salı ve Per­şem­be gün­le­ri 19.30 ve 21.00 sa­at­le­rin­de oy­na­na­cak. Tur­nu­va 3'lük ve 4'lük ve final kar­şı­laş­ma­la­rı ile sona erecek.


Bu haber 7216 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SPOR HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer