01-01-1970 03:00 SPOR

FİNALİSTLER BELLİ OLDU

FİNALİSTLER BELLİ OLDU

 FİNALİSTLER BELLİ OLDU

      Datça Belediyesi tarafından düzenlenen futbol turnuvasında yarı final maçları oynandı. Oynanan maçların ardından finale çıkan takımlar belli oldu. Turnuvada finale çıkan takımlar Kızlan ve Reşadiye oldu.

      Yarı final ilk maçından karşı karşıya gelen Kızlan ve Hızırşah maçı 3-2 Kızlan’ın üstünlüğü ile tamamlandı ve Kızlan finale çıkmayı başardı. Yarı finalin diğer maçında ise Reşadiye ve İskele karşı karşıya geldi. Reşadiye’nin 5-1 galibiyeti ile tamamlanan maçta diğer finalist Reşadiye oldu.

      Reşadiye Şehir stadında oynan yarı final maçların ardından finale çıkan takımlar 19 Mayıs günü final maçına çıkacak olan takımlar Reşadiye ve Kızlan oldu. Tribünlerin tıklık tıklım dolu olduğu maçta gülen taraflar Kızlan ve Reşadiye olmayı başardı.

       Anneler günü olması nedeniyle sahaya anneler günü kutlu olsun pankartıyla sahaya çıkan İskele takımı tribünler tarafından ayakta alkışlandı. Seyircilere çiçek ve çikolata dağıtılan günde zaman zaman gerginlikler olsa da önemli bir olay olmadan maçlar tamamlandı. 


Bu haber 57251 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SPOR HABERLERİ
reklam
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer