01-01-1970 03:00 SİYASET

MHP'DEN MEHTERANLI AÇILIŞ

"İçinde halkın bulunacağı belediyecilik yapacağız"

MHP'DEN MEHTERANLI AÇILIŞ

MHP Datça seçim bürosu, MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Milletvekili Mehmet Erdoğan'ın katılımıyla Mehteran Takımı eşliğinde açıldı. Açılışta konuşan Datça Belediye Başkan Adayı Tuncay Korkmaz, "Çalışan üreten, şeffaf, halkı kollayan, hakkı gözeten, ayrımcılık yapmadan, içinde halkın bulunacağı bir belediyecilik yapacağımız" dedi. 

 

MHP Datça seçim bürosu açıldı. Açılışa MHP Muğla Milletvekili ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Erdoğan, Datça Belediye Başkan adayı Tuncay Korkmaz, İlçe Başkanı Mülayim Topaloğlu hazır bulundu. Aydın İncirli Tarihi Alperenler Mehteran Takımının da yer aldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu. Seçim bürosu önünde halkın katılımı ile birlikte mini bir konser veren Aydın İncirli Tarihi Alperenler Mehteran Takımı dinleyenleri kendisine hayran bıraktı. Açılış öncesi konuşan Datça Belediye Başkan adayı Tuncay Korkmaz, "Datça'nın kaderine terk edilmişliğini kurtarmak ve Datça halkına hizmet etmek için aday oldum. İdealimiz Datça'yı modern gelişmiş bir Avrupa kenti seviyesine taşımak. 5 yılını çay-kahve içerek sohbetlerle, festivallerle tamamlayan değil, çalışan üreten, şeffaf, halkı kollayan, hakkı gözeten, ayrımcılık yapmadan, içinde halkın bulunacağı bir belediyecilik yapacağımızın sözünü veriyoruz" dedi. Korkmaz'ın ardından söz alan Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Erdoğan ise, "30 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler seçimi Muğla'mız açısından bir ilk. Daha önce datça'ya Belediye Başkanı, köylerimize muhtar seçiyorduk. Bu seçimde Muğla'ya Büyükşehir Belediye Başkanı ve 13 İlçemize Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri seçeceğiz" dedi. Pazar günü Muğla'da bulunan Başbakan'ın Muğla'nın Büyükşehir olmasına karşı çıkıyorlar sözüne cevap veren Erdoğan,"Muğla,Aydın, Denizli'nin Büyükşehir olmasına karşı çıkmadık. Türkiye'nin üniter yapısına, birliğine ve dirliğine karşıyız. Köylerimizin tüzel kişiliğinin kaldırılmasına karşı çıktık" diye konuştu.


KOÇAK'A ROZET TAKTI
MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Erdoğan, partiye yeni katılan Fatoş Koçak'a MHP rozeti takarak MHP'ye hoş geldin dedi.
 
 


Bu haber 9461 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer