01-01-1970 03:00 SİYASET

İŞÇİ PARTİSİ DATÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

İşçi Partisi Datça Teşkilatı Şefik Çakmak'ı Datça Belediye Başkan adayı olarak açıkladı.

İŞÇİ PARTİSİ DATÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

İşçi Partisi Datça Teşkilatı Şefik Çakmak'ı Datça Belediye Başkan adayı olarak açıkladı.

İşçi Partisi Binasında yapılan Basın Açıklamasında Datça Belediye Başkan adayı Şefik Çakmak tanıtıldı.

Şefik Çakmak adaylığının açıklanmasından sonra halka yönelik bir konuşma yaptı.

Seçildiği taktirde Datça ile ilgili projelerinden bahseden Şefik Çakmak ;

Konuşmasına amacımız dürüst ve temiz siyasettir,diyerek başladı.

      Genel Başkanımız sayın Doğu Perinçek, Cumhuriyetin, Ülkemizin bölünmezliğinin, Atatürk devrimlerinin, yerle bir edilmek istenen ordumuzun yılmaz savunucusu olduğu için Silivri Zindanlarında yatmaktadır. 

      Her seçimde olduğu gibi Bir kez daha Genel başkanımız ve parti yöneticilerimiz zindanlara atılmış olarak seçimlere giriyoruz.

     Tüm bu olumsuzluklar, partimize karşı yapılan haksızlıklar karşısında yılmıyoruz. Cumhuriyet ve Atatürk devrimlerinin yılmaz savunuculuğunu en iyi biçimde yürütüyoruz. Mecliste olmadığımız halde, boşlukta kalan ana muhalefet görevini de başarı ile yürütüyoruz. 

     İşçi Partisi milli güç birliğini kurar, ulusumuzu birleştirir, ülkemizin ve halkımızın tüm sorunlarını çözer. İktidarı ile muhalefeti ile, sanki sömürge valisi imiş gibi Amerikan büyük elçisinin kapısına gidip el açanlardan değiliz. Fikri hür, vicdanı hür, tam bağımsız Türkiye'yi yeniden kurmak için ulusumuzun karşısındayız.

     Datça halkıyla birlikte, halk meclisleri eliyle, Datça'yı halk yararına yönetmek için sizden yetki istiyoruz. İmar oyunları ile Datça'nın kirletilmesine, yandaşlara çıkar sağlanmasına, tüm yolsuzluklara “dur” diyeceğiz. Dürüst, temiz bir belediye yönetimi olacağız. Datça halkının sorunlarını çözer, yaşam kalitesini yükseltir, çarşıları şenlendirir, Datça'yı bir turizm merkezi yaparız. Sizden oy istiyoruz.

HALK SEÇENEKSİZ BIRAKILAMAZ

      Milletimiz Tayyip Erdoğan ya da Abdullah Gül-Fethullah arasında bir tercih yapmaya mahkum değildir. Türk Milleti, Gladyo'nun iki kanadı arasında bir seçim yapmak zorunda bırakılamaz.  Bölgemizde oynanmak istenen Amerikan planlarına boyun eğmiyoruz. Bu planları bozuyoruz. Silivri zindanlarından korkmuyoruz. Tam bağımsız Türkiye için, OYLAR İŞÇİ PARTİSİNE!

SİSTEMİN DERİNLEŞEN KRİZİ

     Türkiye derin bir krize girmiştir. Amerika ve Avrupa Birliğinin yani emperyalizmin yarattığı sancıları yaşıyoruz. Bu kriz, Mafyalaşan ve tarikatlaşan devletin krizidir. Sıcak para diktasının, iktidara dolarla gelenlerin krizidir. Bölünmenin yarattığı krizdir. Toplumu çürütmeye başlayan çözülmenin ve Ortaçağ ilişkilerinin krizidir. Yürürlükteki sistemin krize bulacağı çözüm yoktur.. Çare İşçi partisidir. OYLAR İŞÇİ PARTİSİNE!

KRİZE ÇARE İŞÇİ PARTİSİDİR

      Krizin çözümü kemalist devrimi tamamlamaktır. Kemalist devrimi tamamlayarak, Devleti ve toplumu yenileyerek bu esaretten, bu yolsuzluklardan kurtuluruz. İşçi Partisi'nin Kemalist Devrimi tamamlama programı, artık Türkiye'nin önündedir. Milletimizi bu programda birleştireceğiz. CHP ve MHP yönetimleri, Millî Hükümeti amaçlayan bir güçbirliğini reddederek, millete sırt çevirdiler ve Haçlılara Gül+Gülen ittifakına bağlandılar. Bu yöneliş onları batağa sürüklüyor. Bu koşullarda, CHP ve MHP'nin kuyruğuna bağlanan politikalar, hangi laflarla örtülürse örtülsün, Atlantik batağındaki kaderi paylaşır. AKP ileFethullah Gülen ile ve mafya sermayesiyle ülkemiz krizden çıkamaz. Tek doğru siyaset ve çözüm ülkemizin tam bağımsızlığıdır. Çare, tam bağımsızlığın yılmaz savunucusu, Atatürk yolunda ilerleyen İşçi Partisi'ne oy vermektir. OYLAR İŞÇİ PARTİSİNE!

İŞÇİ PARTİSİ'NİN ÇÖZÜMLERİ

     Ülkemizin yaşadığı sorunlar İşçi Partisi'nin çözümlerini gündeme getirmiştir. Bugün Türkiye'nin Atatürk Devrimi temelinde yeniden örgütlenmesi için, görev İşçi Partisi'ni büyütmektir. Güçbirliği de, İşçi Partisi ekseninde gerçekleşecektir. İşçi Partisi, “Kemalist devrimi tamamlamak” amacı, emperyalizme ve Ortaçağ gericiliğine karşı mevzilenen doğru stratejisi ve Milli Hükümet hedefiyle, işçi ve köylüden, esnaf ve milli sanayiciye kadar milletin gücünü temel almasıyla, Türkiye'nin en sağlam, en dirençli, en özverili örgütü ile milli güçleri birleştirecektir. “Oylar bölünmesin” söylemi ülkemizin sorunlarına çözüm üretemeyenlerin, çaresizliğinin ortaya konmasından başka bir şey değildir. İşçi Partisine verilen oylarla, oylar bölünmez, Türkiye birleşir, kurtulur. “oylar bölünmesin” diyenler, bunun gereği davranışı göstermeli bu mafya, soygun düzenine karşı çözüm üretmeli, muhalefet görevinin gereğini yerine getirmelidirler. Muhalefet görevi yapamayan partilerin “oylar bölünmesin” gibi bir söylemin arkasına sığınma hakları yoktur. Bu nedenle de OYLAR İŞÇİ PARTİSİNE!

İŞÇİ PARTİSİ MİLLETİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRECEKTİR

     İşçi Partisi'nin kararlılık ve ısrarla sürdürdüğü güçbirliği çabalarından, CHP ve MHP'nin Türkiye yerine Amerika'yı, Avrupa Birliği'ini tercihleri nedeniyle sonuç alınamamıştır. Milli Güçbirliği Türkiye'nin geleceği için, halkın hükümetini kurmak için yaşamsal önemdedir.Türk Milletinin kaderi, milli birlik çağrılarına sırtını dönenlerin, CHP ve MHP yönetimlerinin iki dudağının arasından çıkacak kararlara bırakılamaz. İşçi Partisi, Milleti ve onun yeteneğini birleştirmektedir. Güçbirliği, yerel yönetimleri AKP ve PKK'dan kurtarmanın tek yoludur. CHP ve MHP ne yaparsa yapsın Milli Güçleri birleştireceğiz. AKP ve PKK'nın yerel seçimlerde alacakları her belediyenin sorumlusu CHP ve MHP yönetimleri olacaktır. Güçbirliğini inatla reddeden onlardır. Milletimizin önündeki seçenek İşçi Partisi'ni daha da büyütmektir. Halk seçeneksiz bırakılamaz. İşçi Partisi, Türkiye'nin her yerinde seçmenin önüne Atatürkçü adayları koyacak ve başarılı sonuçlar alacaktır. OYLAR İŞÇİ PARTİSİNE

 


Bu haber 7166 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer