01-01-1970 03:00 SİYASET

İLÇEMİZ'DEN ELVAN GÖÇER, ÜÇÜNCÜ SIRAYA YERLEŞTİ

AK Parti'den Muğla mil­let­ve­ki­li aday adayı olan Dat­ça­lı Elvan Göçer, aday lis­te­si­nin üçün­cü sı­ra­sın­da yer aldı.

İLÇEMİZ'DEN ELVAN GÖÇER,  ÜÇÜNCÜ SIRAYA YERLEŞTİ

AK Parti Muğla mil­let­ve­ki­li aday­la­rı belli oldu. Datça'nın ilk kadın mil­let­ve­ki­li adayı Elvan Göçer, lis­te­de üçün­cü sı­ra­da yer alır­ken; AK Parti'nin ilk sı­ra­sı ise aday­lık baş­vu­ru­su yap­ma­yan eski ANAP mil­let­ve­kil­le­rin­den Hasan Özyer'in oldu. Mev­cut mil­let­ve­kil­le­ri Boğa ve Özden ilk 6'ya alın­ma­dı. 
AK Parti lis­te­sin­de ka­dın­la­ra yer veren tek parti oldu. 
Lis­te­de 3 ve 6. sı­ra­lar ka­dın­la­rın oldu.?AK Parti'nin Muğla Kök­ten, Elvan Göçer, Yavuz Demir, Mu­hit­tin Ka­ya­baş ve Yelda Erol Gök­can ola­rak açık­lan­dı. Mev­cut mil­let­ve­kil­le­ri Ali Boğa ve Yük­sel Özden liste dışı kaldı.AK Parti İl Baş­ka­nı İhsan Kü­re­ci, aday­la­rın titiz bir ça­lış­ma so­nu­cu be­lir­len­di­ği­ni söy­le­di.
Datça'nın ilk kadın mil­let­ve­ki­li adayı Elvan Göçer de, ken­di­si­ne ve­ri­len gö­re­ve layık ol­ma­ya ça­lı­şa­ca­ğı­nı ve bun­dan sonra ça­lış­ma­la­rı­na daha yoğun bir şe­kil­de devam ede­ce­ği­ni ifade etti.


Bu haber 1829 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer