01-01-1970 03:00 SİYASET

CHP ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

     CHP Datça Örgütü tarafından 11 Mayıs Pazar günü anneler için kahvaltı düzenledi. Datça’nın tüm mahallelerinden gelen anneler ile 200 den fazla kadın kahvaltıda bir araya geldi.

     Anneler Günü münasebetiyle bir araya gelen Datçalı Kadınlar kahvaltıda buluştu. CHP tarafından düzenlenen kahvaltıya Belediye Başkanı Şener Tokcan, İlçe Başkanı Mustafa Öztürk ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Tatlı katıldı. Kahvaltıda konuşan İlçe Başkanı Öztürk, “Biz Datça’da partide beyaz bir sayfa açtık. Her kim ki partiyi ayrıştırıcı,öteleştirici,bölücü bir çalışma içinde olup partide inzipçilik yaparsa onları kadın kollarımızın dağıttığı bu beyaz sayfalı defterlere kara kalemlerle yazacaksınız. Hiç kimse partimize zarar veremez'' dedi.

      Kahvaltının sonunda İlçe başkanı Mustafa Öztürk, Kadın kolları başkanı Fatma Tatlı ve parti üyelerinden Ahsende Uyanık beraber pasta kestiler. Toplantıya Belediye Başkanı Şener Tokcan da katılarak kadınların anneler gününü kutladı. Birsen Akkaraca’nın  şiir okuduğu anneler günü kahvaltısı neşe ve coşku içinde kutlandı.


Bu haber 6980 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer