23-09-2017 18:27 YAŞAM

SANAT GÜNEŞİ ZEKİ MÜREN ANILDI

İlçe­miz­de geç­ti­ği­miz hafta sonu Cu­mar­te­si günü Bü­lent Ece­vit Kül­tür Mer­ke­zi'nde Zeki Müren'i anma et­kin­li­ği ger­çek­leş­ti­ril­di.

SANAT GÜNEŞİ ZEKİ  MÜREN ANILDI

Geç­ti­ği­miz hafta sonu Cu­mar­te­si günü Bü­lent Ece­vit Kül­tür Mer­ke­zi'nde dü­zen­le­nen Zeki Müren'i anma prog­ra­mın­da Oktay Tem'in ön­cü­lü­ğün­de 20 ki­şi­lik koro ile sanat gü­ne­şi Zeki Müren anıl­dı. 

Koro da yer alan isim­ler Ada­let Ak­ko­yun­lu, Ayfer Özars­lan, Ayten Ata­soy, Çiğ­dem So­mun­kı­ran, Ergin Ak­ko­yun­lu, Gül­sün Can­po­lat, Ha­ti­ce Suna, Necla Eriş, Pe­ri­han Işık Özben, Seç­kin Bahar, Sema Akyay, Sema Yurt­ko­ru­yan, Serap Or­berk, Sey­han Tem, Taibe Ya­lı­nalp, Tun­cay Ya­lı­nalp, Tür­kan Erus­ta, Ülkü Ar­pa­cı, Zehra Öz­po­lat ve Ahmet Gün­se­li şek­lin­dey­di. 

Bü­lent Ece­vit Kül­tür Mer­ke­zi'nde dü­zen­le­nen prog­ram­da sa­lon­da ki kol­tuk­la­rın dol­ma­sı ne­de­ni ile kon­se­ri bir­çok va­tan­daş ayak­ta din­le­di. 

Oktay Tem ve ar­ka­daş­la­rı Sanat Gü­ne­şi Zeki Müren'i ölüm­süz şar­kı­la­rı ile ana­rak din­le­yi­ci­le­re unu­tul­maz bir gece ya­şat­tı­lar.

Zeki Müren'in Bir Demet Ya­se­men adlı par­ça­sı ile baş­la­yan prog­ram Geçti Artık Güzel Gün­ler, Göz­le­ri­nin İçine Başka Hayal, Bül­bül Aşık­mış Güle, Ya­şa­mak Zevki Verir, Tek­rar Bana Dön­sen , Şimdi Uzak­lar­da­sın, Yok­sun Bu Gece, Bir Tatlı Te­bes­sü­mün parçaları söylendi.

Gecenin devamında Ünlü sanatçı Zeki Müren’in diğer Şarkıları şu şekilde dile geti-rildi.

Bir Gönül Hi­ka­ye­si, Rüz­gar­la­ra Ka­pıl­mış, Uzun Yıl­lar Bek­le­dim, Zeh­ret­me Ha­ya­tı Bana, Hayat Bazen Tat­lı­dır, Annem ile devam Ede­rek İşte Benim Zeki Müren par­ça­sı ile sona erdi.  (DATÇA HABER)


Bu haber 54443 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer